Робота на обігрів до -15С, подвійна самоочистка, Генератор іонів ACTIVE PLAZMA ION (API), функция +8С. Нова розробка, стильний дизайн внутрішнього блоку ,компресор GREE.
Спліт-система INTEGRA EU — це сучасна технологія кондиціонування повітря, яка працює на екологічно безпечному та енергоекономному фреоні R410. Ця система відзначається ефективною роботою, забезпечуючи комфортний мікроклімат у приміщенні, а також значну економію електроенергії.
Однією з головних переваг спліт-системи INTEGRA EU є її надійність. Вона розроблена з використанням високоякісних компонентів і технологічних рішень, що гарантує довговічну та беззавадну роботу системи протягом тривалого часу.
Крім того, спліт-система INTEGRA EU дуже легка у використанні. Завдяки сучасному дизайну і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу управління, користувач може легко налаштувати бажані параметри та забезпечити оптимальний режим роботи системи згідно зі своїми потребами.
Крім того, спліт-система INTEGRA EU є економічно вигідною. Завдяки використанню енергоекономних технологій та оптимізації роботи, вона сприяє значній економії електроенергії, що позитивно впливає на розмір енергетичних витрат.
INTEGRA EU — це результат поєднання найсучасніших новацій у сфері кондиціювання повітря. Вона забезпечує найкращий комфорт у приміщенні, дозволяючи насолоджуватися свіжим та чистим повітрям навіть в умовах зовнішнього спекотного літа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tosot |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 590 куб. м/час |
| Мощность обогрева | 3400 Вт |
| Мощность охлаждения | 3250 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1009 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 942 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 260 мм |
| Ширина внутреннего блока | 779 мм |
| Глубина внутреннего блока | 185 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 732 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Вес внешнего блока | 28 кг |
- Цена: 22 416 ₴








