
Сумка - Баул тактичний 65 л полікордура Чорний (армійський, вологозахисний речовий мішок)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: MG_BAUL_POLY_BLACK_65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tactical military Baul 65 liters Polyсordura 900 D Black (Тактичний баул, військова сумка) Рюкзак-сумка на 65 літрів виготовлений із міцної тканини з поліуретановим покриттям на зразок транспортного баула Бундесвер. Тканина не заламується і стійка до температур. Баул дуже міцний та надійний. Витримує навантаження до 25 кг. Баул укомплектован грудною стяжкою. Простий у використанні. Завдяки простому регулюванню клапана, рюкзак при неповному завантаженні може бути зменшений за висотою або складний. Лямки м'які із наповнювачем, регульовані. Дно та місце пришивання лямок укріплено посиленою стропою. Зшитий капроновими високоміцними нитками №40. Завантаження вертикальне. Верх закривається липучкою, загортається і замикається фастексом. Використовуються тільки якісні матеріали та фурнітура! Призначений для зберігання та транспортування особистих речей. Підійде для військових та всіх любителів активного відпочинку. Розміри:висота 78 см, корисна висота (макс) - 69 см, дно - 29 см * 33 см. Також в наявності: Підсумки АК подвійні / одинарні Підсумки під турнікет Підсумки гранатні Медично-утилітарні підсумки Сумки для скидання магазинів Розвантажувально плечові системи Ремені універсальні універсальні (аналогів немає) Тактичні сумки та баули Ноші
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 65 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 см |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тканина | Poly-Cordura 900D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴



