Тактична сумка, баул 65 л Оксфорд 600 D ПВХ Чорна
1 899 ₴
- В наявності
- Код: MG_SUMKA_OXF_BLACK_65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tactical military bag 65 liters Oxford 600 D Black Баул-сумка на 65 літрів виготовлений із міцного Оксфорду 600 ден на ПВХ основі (щільна вологозахисна тканина). В результаті сумка міцна та надійна. Витримує навантаження до 25 кг. Пошита капроновими високоміцними нитками. Конструкція: Сумка складається з одного центрального відділення, двох внутрішніх та однієї зовнішньої накладної кишені на блискавці. Головний відсік укріплений зсередини міцним шаром підкладочної тканини, яка перешкоджає продавлюванню та пошкодженню основи при розміщенні великих, важких чи грубих предметів. Фронтальна накладна кишеня на блискавці під клапаном. Є дві бічні ручки та дві ручки-лямки з наповнювачем, укріплені посиленою стропою, що з'єднуються фастексом. Встановлено якісні спіральні блискавки №8 Додатково встановлена нагрудна стяжка для зручного носіння як рюкзака. Призначений для зберігання та транспортування особистих речей. Підійде для військових, рибалок, мисливців та інших любителів активного відпочинку та подорожей. Можна використовувати як сумку для перенесення з міцного та водонепроникного поліестеру, що ідеально підходить для катання на байдарках або під час подорожей, де речі піддаються прямому контакту з водою або дощем. Розміри: 69*34*34 см Вага сумки: 1 кг Також в наявності: Підсумки АК подвійні / одинарні Підсумки під турнікет Підсумки гранатні Медично-утилітарні підсумки Сумки для скидання магазинів Розвантажувально плечові системи Ремені універсальні універсальні (аналогів немає) Тактичні сумки та баули Ноші
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 65 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 600D Flat (PVC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴








